fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yazılım

Bir web sitenin ve uygulamanın geliştirilmesinde yararlanılan yazılım çalışmaları, web sitesinin işlevsel ve kişilerin – ziyaretçilerin beklentisini karşılayacak şekilde etkileşimde bulunmasına olanak sağlayan faaliyetler olarak nitelendirilebilir. Web ve mobil uygulama yazılımlarında farklı programlardan yararlanılır.

Web yazılımı, bir web sitesinin dinamik olarak içerik üretebilmesine, SEO özellikleri sunulmasına, e-ticaret işlemlerinin gerçekleştirilebilmesine, veritabanının yönetilebilmesine ve buna benzer birçok çalışmanın gerçekleşebilmesine yardımcı olur.

Mobil Yazılım Çalışmaları

Mobil uygulama yazılımı ise daha çok mobil cihazlarda kullanılan uygulamaların programlanabilmesine olanak sağlar. Bir uygulamanın tasarımından gelişimine kadar geniş çapta alanı kapsayan mobil uygulama yazılımları, farklı platformlar için farklı programlar kullanılarak gerçekleştirilir.

Yazılımın tasarlanması, geliştirilmesi, test edilmesi ve yayınlanması çalışmalarının tamamı yazılım çalışmaları içinde değerlendirilebilir. Yazılım çalışmaları ile kullanıcıların bahsi geçen web sitelerini, sistemleri ve uygulamaları kolay şekilde kullanması sağlanır.

Siz de web yazılım ve mobil yazılım hizmetlerimizden faydalanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından yazılım çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.