fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Web Tasarım

İşletmelerin her geçen gün daha fazla ilgi gösterdiği; işletmenin, ürünün, markanın ya da kişinin online mecrada var olmasını sağlayan web tasarım çalışmaları, hedef kitleye ulaşılması için en önemli adımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Çalışmalarımız kapsamında SEO ve mobil uyumlu web siteleri geliştiriyor, yenilikçi fikirlere ve özel taleplere odaklanarak müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile hem WordPress hem de özel tasarım – yazılım web siteleri oluşturuyor, böylece müşterilerimizin taleplerine en uygun yapıyı ortaya çıkarıyoruz.

Web Tasarım Aşamaları

Web tasarım çalışmalarında ilk olarak işletmenin ya da kişinin ihtiyaçlarını belirliyor, web sitesinde ne tür içeriklerin olmasına karar veriyor, hedef kitleye uygun tasarım oluşturmak için ilk adımı atıyoruz. İkinci aşamada web sayfasının tasarlanmasını, renk düzenini, yazı tipini, website düzenini ve diğer görsel unsurları belirliyoruz. Tasarım konseptinin onaylanmasının ardından websitenin geliştirilmesine geçiyoruz. Yazılım çalışmalarının tamamlanmasının ardından websitenin kontrolünü sağlıyor; kullanılabilirlik, performans ve güvenlik gibi faktörleri göz önünde bulundurarak websiteyi hazır hale getiriyoruz.

Kullanıcı dostu tasarıma sahip, hızlı yüklenen, güvenlik prosedürlerine uygun, arama motoru dostu ve kullanıcıların – işletmelerin hedef kitlesine uygun şekilde hazırlanmış bir web sayfası, müşteriyle etkileşimi artırmakta, marka bilinirliğini sağlamakta ve işletmenin başarısına katkıda bulunur.

Siz de profesyonel web tasarım hizmetlerimizden yararlanmak ve hayalinizdeki websitesini ortaya çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İhtiyacınız olan web sitesi, işletmenizin sektörüne, hedef kitlenize ve hedeflerinize bağlıdır. Hedef kitlenize hitap edebileceğiniz bir websitesi e-ticaret, blog ya da kurumsal website olabilir.

Yapacağımız görüşmenin ardından beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyip size en uygun seçenekleri sunabilir, dijital dünyadaki dönüşümünüze önderlik edebiliriz.

Responsive tasarım, bir web sayfasının farklı cihazlardaki ekran boyutlarına uygun olarak kodlanması anlamına gelir. Yani web sayfası hem telefonda, hem tablette, hem de masaüstü cihazlarda sorunsuz şekilde kullanılabilir.

SEO uyumlu web tasarımı ise web sitesinin arama motorları tarafından daha kolay şekilde bulunması için gerçekleştirilen çalışmalardır. Bu sayede websitesi Google’da, Yandex’te, Bing’de ve diğer arama motorlarında sıralamalarda yer alır, ziyaretçilerin karşısına çıkar.

Bir web tasarımı için ayrılacak bütçe, web sitesinin boyutuna, karmaşıklığına, işlevselliğine ve tasarım özelliklerine göre değişebilir.

Web tasarım çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Websitenin hazırlanması ve yayına başlaması, projenin büyüklüğüne ve karmaşıklığına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Çoğu işletmenin ihtiyaç duyduğu kurumsal web siteleri kısa süre içinde tamamlanabilirken büyük çaptaki projelerin tamamlanması birkaç ay sürebilir.

Proje ile ilgili yapılacak görüşmenin ardından websitenin hazır olacağı tarihle ilgili net bilgi verebiliriz.

Web tasarım çalışmaları kapsamında kullanıcı deneyiminin planlanması, web sayfasının tasarlanması ve uygulanması ile web sayfalarının estetik şekilde görünmesi sağlanır.

Web sayfalarının iyi tasarlanması, ziyaretçilerin sayfada daha uzun süre kalmasını ve web sitesini önümüzdeki dönemde yeniden ziyaret etmesine katkıda bulunur. Profesyonel ve güvenilir bir görünüme sahip olan websiteleri; markanın, kişinin ve işletmenin itibarına katkı sağlayarak gelirlerini artırır.